O Firmie

Tusze | Tonery | Komputery | Serwis

Jesteśmy firmą działającą w branży IT, oferujemy kompleksową obsługę biur, firm, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych

Firma powstała w 2011 roku, od samego początku działalności prężnie działamy w branży IT. 9 lat pracy pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie, które przekłada się na jakość usług oraz obsługę klientów. Dla zapewnienia wysokiego standardu obsługi nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją zapotrzebowań biurowych od doradztwa poprzez montaż i uruchomienie, a kończąc na pełnym przeszkoleniu personelu z zakresu obsługi zainstalowanych urządzeń biurowych oraz stałej opiece serwisowej nad sprzętem.

01

Sprzedaż tuszy i tonerów

do drukarek laserowych oraz atramentowych oryginalne oraz zamienniki 

02

Sprzedaż komputerów

PC oraz laptopów nowe i po-leasingowe

03

Sprzedaż drukarek

urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek nowe i po-leasingowe

04

Dzierżawa kserokopiarek

drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych nowe i po-leasingowe

05

Sprzedaż urządzeń biurowych

niszczarki, laminatory, bindownice,itp

06

Serwis

serwis drukarek, komputerów oraz urządzeń biurowych

Gwarancja

gigabajt

100% satysfakcji

Sprzedawane produkty objęte są gwarancją producentów obejmujące naprawę lub wymianę wadliwego produktu na wolny od wad. Przy uszkodzeniu urządzenia spowodowanego użytkowaniem naszych tonerów producent zobowiązuje się do naprawy urządzenia na własny koszt lub wymiany urządzenia na nowe.
Masz dodatkowe pytania?

gigabajt

Gwarancja jakości

Oferowane produkty wytwarzane są w systemie zarządzania jakości zgodnymi z ISO 9001:2000 oraz w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001:2004. Posiadają niezbędne certyfikaty jakościowe oraz wydajnościowe przydatne w przetargach. Odbieramy zużyte tusze, tonery oraz sprzęt elektroniczny, według nowych przepisów o BDO.
Masz dodatkowe pytania?

Jakość