1.

gigabajt

Tusze i tonery

Oferujemy bogaty wybór dobrej jakości tuszy do drukarek laserowych i atramentowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Niezależnie od marki, czy popularności Twojej drukarki jesteśmy pewni że u nas znajdziesz materiały eksploatacyjne dzięki którym drukowanie stanie się tańsze i przyjemniejsze.
Masz dodatkowe pytania?

gigabajt

Sprzedaż komputerów

Zajmujemy się sprzedażą komputerów PC oraz laptopów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodny asortyment, który doskonale sprawdzi się w domu, na uczelni, w szkole czy też w zakładach pracy. Prezentowane przez nas komputery i laptopy mogą posłużyć, jako sprzęt do nauki, zabawy bądź pracy.
Masz dodatkowe pytania?

2.

3.

gigabajt

Sprzedaż drukarek

Jeśli potrzebujesz drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego do swojej firmy to bardzo dobrze trafiłeś. Prowadzimy sprzedaż drukarek atramentowych, jak i laserowych. W naszej ofercie znajduje się sprzęt nowy oraz po-leasingowy. Warto zaznaczyć że zapewniamy nie tylko kompleksowe doradztwo przy wyborze urządzeń, ale również profesjonalne usługi serwisowe.
Masz dodatkowe pytania?

gigabajt

Dzierżawa kserokopiarek

Dzierżawa kserokopiarek: coraz bardziej popularna w obrocie gospodarczym staje się forma wynajmu lub dzierżawy kserokopiarek. Zamiast kupować urządzenie można podpisać umowę dzierżawy kopiarki na podstawie której otrzymujecie Państwo do użytku kserokopiarkę w zamian za comiesięczne opłaty.
Masz dodatkowe pytania?

4.

5.

gigabajt

Sprzedaż urządzeń biurowych

Zawsze staramy się aby dobór dobrany był na indywidualnych wymaganiach i potrzebach naszych Klientów. W tej dziedzinie umożliwiamy Państwu fachowe doradztwo oraz szeroką gamę oferowanych produktów. Do każdego zakupionego urządzenia zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Masz dodatkowe pytania?

gigabajt

Serwis

Serwis drukarek, komputerów oraz urządzeń biurowych. Wiemy, jak ważna jest w każdej firmie sprawna i działająca bez żadnych zarzutów kserokopiarka, dlatego przyjedziemy do Państwa biura jeszcze tego samego dnia, aby przeprowadzić naprawę. Jeśli okaże się, że usterka jest na tyle poważna, na a jej serwis potrzebne będzie więcej jak jeden dzień, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu urządzenie zastępcze.
Masz dodatkowe pytania?

6.